Świąteczny klimat bez opłat do OZZ

Za nami Dzień Kobiet, a przed nami wiosna, Wielki Tydzień i Wielkanoc. Marzec obfituje w ważne wydarzenia. To niezwykły czas, kiedy spotykamy się z bliskimi i rodziną, czasami przy stole rodzinnym a czasami w restauracjach i kawiarniach. To czas, który sprzyja zmianom i pozytywnemu nastawieniu.

Wiosenna muzyka w restauracji i kawiarni przyciąga klientów.

W tym okresie jedno jest pewne – wszelkie miejsca spotkań, jak restauracje, kawiarnie, a nawet salony fryzjerskie i SPA przeżywają oblężenie. Pierwsze promyki słońca, wiosenne spacery i świąteczne spotkania – to kwintesencja marca. Jako managerowie i właściciele lokali chcielibyśmy sprawić, aby czas spędzony przez klientów w naszych progach był niezapomnianym doznaniem do którego z chęcią będą niejednokrotnie wracać. Wprawdzie do pierwszego dnia wiosny i świąt pozostało jeszcze parę dni, ale już teraz warto się zastanowić jak stworzyć pozytywną aurę miejsca? Główne skrzypce grają przede wszystkim wystrój oraz muzyka. O ile design lokalu to sprawa, którą zamykamy poprzez kupno odpowiednich przedmiotów i ich aranżację, o tyle sprawa muzyki odtwarzanej w lokalu to coś o co ciągle musimy dbać.

Koszt odtwarzanej muzyki w lokalu.
Dla każdej firmy najważniejsze jest jedno – finanse. Przy odtwarzaniu radia czy nawet YouTube musimy pamiętać o konieczności płacenia OZZ-tom. Opłaty te są dość duże, a jakość odtwarzanej muzyki niekoniecznie dobra – reklamy, wiadomości, pomieszane rodzaje muzyki niepasujące do typu lokalu. Trzeba również pamiętać, że za jakością idą klienci, co także przekłada się na nasze zarobki. Jak zatem w tym samym czasie zadbać o jakość lokalu i zarobków?

Muzyka na święta w lokalu – jak wybrać?

Dobór odpowiedniej muzyki do lokalu w dobrej cenie to rozwiązanie, które APR Media wdrożyło w niejednej firmie. Nasza oferta to kilkadziesiąt tysięcy utworów niezależnych posortowanych według gatunków muzycznych. Nasi specjaliści od marketingu pomagają wszystkim klientom w wyborze odpowiedniej muzyki do konkretnej okazji lub stylu pomieszczenia. Dzięki temu, wśród szeregu utworów za które nie trzeba wnosić opłat do OZZ, znajdują się utwory na różne okazje – również te, które idealnie będą pasować do okresu przedświątecznego. Wszyscy nasi klienci otrzymują certyfikaty potwierdzające legalność odtwarzanych utworów oraz fakt że jedynie APR Media posiada pełne prawa autorskie do nich. W tym wypadku żadna organizacja OZZ nie może sobie rościć do nich praw. Niezależnie czy jesteście właścicielami dużej restauracji czy małej osiedlowej kawiarni, pomożemy wybrać odpowiednią dla Ciebie muzykę bez opłat do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.

Zapewnij sobie świąteczny klimat bez opłat do OZZ!

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące muzyki wolnej od opłat, audio- i aromamarketingu.

Zapisując się do newslettera, akceptujesz Politykę Prywatności.