Zapach w marketingu. Czyli zapach do sklepu, salonu, klubu, lokalu. Odkryj potęgę aromamarketingu z naszą firmą! Tworzymy niezapomniane doznania zapachowe, które wzmocnią Twoją markę i zachęcą klientów do powrotu. Nasze unikalne kompozycje zapachowe podkreślą atmosferę Twojego biznesu, pozostawiając trwałe wrażenie. Skorzystaj z naszej oferty abonamentowej (obejmującej również dzierżawę nowoczesnego, programowalnego dyfuzora zapachu) i wybij się na tle konkurencji dzięki niezwykłym zapachowym historiom!

Zapachu nie da się zignorować, ponieważ jest odbierany niezależnie od naszej woli, dlatego jest on bardzo istotnym elementem wspomagającym nowoczesne strategie marketingowe. Aroma w marketingu stosowana jest już przez wiele podmiotów branży retail do budowania świadomości marki, wśród klientów.

Specjalnie dobranym przez naszych specjalistów zapachem dla Twojego sklepu, salonu, klubu, lokalu:
– oddziaływuj na zmysły klienta,
– buduj trwałe relacje,
– kreuj pozytywne wspomnienia.

Jak działa na klientów aroma wmarketingu? Według badań koncernu Millward Brown z 2016 r., co czwarta badana osoba odniosła zdecydowanie lepsze wrażenia z wizyty w punkcie usługowym, w którym zastosowano aromamarketing. Zapach w marketingu jest więc jedną z kluczowych kwestii w pracy nad pozyskaniem i utrzymaniem klientów, a także w budowaniu tożsamości marki.

Podaruj swojemu biznesowi zapach sukcesu – odkryj moc aromamarketingu! Skorzystaj z możliwości przetestowania naszego rozwiązania w okresie próbnym.

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące muzyki wolnej od opłat, audio- i aromamarketingu.

Zapisując się do newslettera, akceptujesz Politykę Prywatności.