Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jedni prowadząc swój biznes jednocześnie odnoszą większy sukces i mają czas na przyjemności? Jak to się dzieje skoro Ty pracujesz wiele godzin dziennie, a i tak nie udaje Ci się wszystkiego dopiąć na ostatni guzik i pracować według ustalonego harmonogramu? Odpowiedź jest prosta – jeżeli chcesz być bardziej produktywny, wnosić swoją firmę na wyżyny i jednocześnie mieć czas dla siebie nie próbuj robić wszystkiego samodzielnie! Deleguj każdy nadmierny obowiązek i skup się na osiągnięciu wyznaczonych przez siebie celów.

EM wirtualna asystentka  to nieoceniona pomoc dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dlaczego?

Prowadzenie fanpage i social mediów

Dlaczego social media są ważne? Media społecznościowe dają klientowi stały dostęp do informacji, możliwość utrzymywania kontaktów z klientami, prowadzenia udanych i szerokich kampanii promocyjnych i obserwacji konkurencji. Social media to nieograniczone możliwości w budowaniu wizerunku – dobrze przeprowadzony social media marketing pomoże Ci w zbudowaniu relacji z klientami, co w przyszłości przełoży się na finanse firmy. Reklamy fanpage na Facebooku dają nam możliwości przeprowadzenia skutecznej, a przy tym taniej promocji. Social media to także idealne miejsce na sprzedaż. W jaki sposób?

Social media i strona internetowa prowadzone powinny być przez profesjonalistę, jakim jest SEO Copywriter. Do tego ważnym elementem układanki w dobrym marketingu są:

  • projektowanie i redagowanie responsywnych stron www,
  • pozycjonowanie, a także obsługa kampanii reklamowych AdWords.

Obsługa administracyjna oraz outsourcing

Social Media, IT, Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka – Twoja pomoc w biznesie

Zdalna asystentka to także obsługa administracyjna oraz outsourcing IT. Prowadzimy dla firm wirtualny sekretariat, biuro prasowe, obsługujemy skrzynkę mailową i telefon służbowy, umawiamy spotkania z klientami, przeprowadzamy profesjonalną analizę rynku i konkurencji, a także zajmujemy się organizacją warsztatów i szkoleń. Nasze rozwiązania IT to zapewnienie prostego sposobu na ciągłe i bezpieczne funkcjonowanie firmy, zaś obsługa administracyjna i prowadzenie social mediów to gwarancja odciążenia w kwestiach, które zabierają czas, a także finanse firmy. EM – Wirtualna asystentka to także Twój osobisty Business Concierge. To usługi, dzięki którym zyskasz więcej wolnego czasu dla siebie i swoich bliskich – zrealizujemy dowolnie wybraną usługę: zajmiemy się organizacją czasu wolnego, rozrywkami, rezerwacją stolika w restauracji, apartamentu w hotelu, biletów, prywatnych lekcji jogi, wyszukamy idealne mieszkanie, samochód służbowy lub prywatny (leasing), pomożemy w załatwianiu codziennych obowiązków, zapewnimy samochód z kierowcą… Dzięki EM – wirtualnej asystentce wszystko, czego pragniesz do realizacji zawodowych i prywatnych celów i marzeń, jest w zasięgu Twojej ręki.

Wyślij wiadomość przez aplikację