Świąteczne radiowe standardy i polskie kolędy – to klasyka, z którą obył się już każdy klient spacerujący po galerii handlowej i sklepach. Może czas zmienić taktykę i przykuć uwagę klientów innymi melodiami?

Co roku o tej samej porze z radia, telewizji, w poczekalniach do lekarza czy fryzjera, ale i w lokalach typu restauracje, kawiarnie, puby czy bary płyną te same melodie – świąteczne klasyki ostatnich lat. Święta Bożego Narodzenia to czas wytężonej pracy dla wielu managerów i właścicieli firm, którzy starają się wykorzystać magię świąt do podniesienia swoich obrotów. Jednak stworzyć prawdziwą i wyjątkową świąteczną atmosferę w hotelu czy restauracji to nie lada sztuka. A czy warto? Na jednym z forów internetowych można odnaleźć taki wpis:

Kocham, kocham, kocham, kocham.
Podczas gdy ludzie zajmują
się oglądaniem ciuchów i lansem, ja
spaceruję. Zasłuchana.

Zakochana. Spędzam przez to w galeriach
więcej czasu, niż planowałam.

Nie ma skąd ściągnąć ani gdzie tego dostać.
Ostatnio u Marksa i Spencera usłyszałam świetną
piosenkę.

Gdy spytałam, co to, sprzedawczyni odpowiadała, że to z satelity: wrrrr.

A Wy? Co sądzicie?
Lubicie muzykę w CH?
Wiecie, skąd ją można zdobyć?

Jak wpisuję w Google, wyskakują
domy mediowe, które zapewnią odpowiednią
muzykę do centrum handlowego, zwiększającą sprzedaż...”

Jak widać, klienci uwielbiają muzykę świąteczną i zwracają na nią uwagę, a co więcej – szukają jej i lubią zatrzymywać się w miejscach, gdzie mogą ją usłyszeć. Może więc czas, aby z głośników popłynęły piosenki świąteczne inne niż dotychczas, nie tak bardzo ograne i znane na pamięć?

To muzyka tworzy klimat świąt

To muzyka tworzy klimat świąt

Muzyka świąteczna bez opłat

Instrumentalne i klasyczne wersje zwykłych kolęd są zwolnione od opłat, ponieważ stanowią dobro kulturowe i nie posiadają swojego konkretnego autora. Trzeba jednak uważać na płyty świąteczne, na których znajduje się autorska muzyka świąteczna – wówczas artyści chcą otrzymywać z tytułu sprzedaży swojej płyty odpowiednie tantiemy. Warto więc zwrócić uwagę przy zakupie płyty z muzyką świąteczną czy jest ona zwolniona z opłat ZAiKS czy też nie. Wśród muzyki, która wniesie do Waszych lokali usługowych sporo prawdziwej, świątecznej atmosfery jest bez wątpienia składanka świątecznej muzyki bez opłat ZAiKS APR Media.

APR Media oferuje specjalne świąteczne pakiety z wyjątkową świąteczną muzyką. To utwory nowe, świeże i zaczarowane magią bożonarodzeniowych świąt, a co najważniejsze zwolnione z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV i innych.
Zadbajcie o swoich klientów – nieważne czy są gośćmi w Waszym hotelu, pensjonacie, restauracji, kawiarni, sklepie czy galerii handlowej – stwórzcie im niepowtarzalny, świąteczny klimat.

blank

You have Successfully Subscribed!

blank

You have Successfully Subscribed!