Rozważaliśmy już kwestię tego, jak dobrać muzykę do restauracji, hotelu lub salonu kosmetycznego. Teraz stawiamy pytanie „Jak zadowolić muzycznie miłośników spędzania wolnego czasu w klubie fitness lub na siłowni”?

Muzyka do treningu i idealne utwory w klubie fitness i na siłowni.

Muzyka do ćwiczeń to świetny sposób, aby zmotywować się do jeszcze większego wysiłku oraz aby urozmaicić sobie codzienny trening. Odpowiednio dobrana muzyka do ćwiczeń fitness sprawi, że treningi zaczną być skuteczniejsze i przyjemniejsze. Szybki rytm utworu pomaga w utrzymaniu stałego tempa ćwiczeń, owocując lepszymi efektami. Dodatkowo muzyka poprawia nastrój, daje zastrzyk pozytywnej energii i motywuje do większej pracy. Najlepszą muzyką do klubu fitness jest ta bardzo rytmiczna i z wyrazistym bitem. Ćwiczenia na siłowni są jednostajne i, na dłuższą metę, potrafią być nudne. Wymagają wielu powtórzeń i skupienia. Dobrze dobrana muzyka na siłownię sprawi, że czas szybciej będzie upływał, a podnoszone przez nas ciężary będą wydawały się lżejsze. W ćwiczeniach aerobowych najlepiej sprawdzą się piosenki, które ani na chwilę nie pozwolą zwolnić tempa. Szybkie i rytmiczne melodie to idealna muzyka do aerobiku.

Jaka to ta odpowiednia muzyka do ćwiczeń?

Odpowiednia i energetyczna muzyka do ćwiczeń to taka, która doda nam energii i nie będzie nas zbytnio aferować. Taki efekt można uzyskać jedynie poprzez odtwarzanie muzyki niezależnej bez opłat ZAiKS i STOART. Dlaczego? Muzyka komercyjna to muzyka, którą wszyscy znamy – odtwarzana w stacjach radiowych często nam się osłuchuje. To sprawia, że zamiast skupić się na ćwiczeniach, zaczynamy śpiewać i nucić znane nam melodie. Każdy świadomy manager i właściciel klubu fitness czy siłowni powinien sprawić, że muzyka odtwarzana w jego lokalu będzie ciągle zmienna, aby nie zanudzić stałych bywalców, motywacyjna i nieuprzykrzająca ćwiczeń. Jako eksperci od muzyki niezależnej dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyselekcjonować idealne utwory do wykorzystania jako muzyka w tle na siłowni lub w klubie fitness. Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym oszczędzając na zbędnych opłatach dla ZAiKS’u, STOART’u, SAWP’u i ZPAV’u jednocześnie tworząc klimatyczną i niepowtarzalną muzycznie siłownie w Twoim mieście.

You have Successfully Subscribed!

blank

You have Successfully Subscribed!