Wybrani Klienci i Referencje

Nasza muzyka oraz komunikaty reklamowe docierają do setek tysięcy klientów w wielu popularnych sieciach sklepów oraz centrów handlowych. Są to nie tylko sklepy spożywcze czy odzieżowe – ale także znane Państwu drogerie.

Dla sieci sklepów i centrów handlowych poszerzyliśmy naszą ofertę również o możliwość publikowania własnych treści m.in. informacyjnych i reklamowych, które stanową idealnie dopasowane przesyłanych informacji dla przebywających w tych lokalizacjach klientów.

W jakich lokalach gra nasza muzyka niezależna?

Poznaj wybranych Klientów korzystających z naszych usługi i ich rekomendacje.

Wybrane Salony samochodowe

Odpowiedni klimat w salonie samochodowym przekłada się na proces decyzyjny klienta. Dlatego dopasowujemy muzykę do określonej grupy docelowej – inną ścieżkę muzyczną dobieramy w salonach gdzie sprzedawane są samochody sportowe a inną gdzie oferowane są auta np. dla biznesu.

blank

Wybrane Sieci i Galeria Handlowe

Odpowiedni klimat w sklepie przekłada się na proces decyzyjny klienta. Dlatego dopasowujemy muzykę do określonej grupy docelowej – inną ścieżkę muzyczną dobieramy w sklepach gdzie sprzedawane są produkty spożywcze a inną gdzie oferowane są produkty bardziej luksusowe np. biżuteria.

blank

Wybrane Hotele

Nasza muzyka jest odtwarzana w wielu hotelach w całej Polsce a playlisty zawsze dobierane są pod klimat jaki jest w danym obiekcie. Naszym celem jest umilić jeszcze bardziej czas przebywającym gościom w Państwa hotelach – tak aby chętnie do nich wracali.

blank

Wybrane Restauracje

Dbamy o właściwy nastrój w wielu restauracjach. Delikatna muzyka, która leci w tle i odpowiednio dobrane jej tempo oraz rodzaj sprawia, iż każde przyrządzone danie przez szefa kuchni smakuje jeszcze lepiej.

blank
Poznaj opinie naszych Klientów

Firma APRmedia dostarcza dla naszych klientów w salonach przyjemną i niepowtarzalną muzykę już od 3 lat.

05Volkswagen Polska

Muzyka od firmy APRmedia sprostała naszym oczekiwaniom. Dzięki aplikacji MediaSync sami możemy decydować o wyborze odpowiednich utworów.

blank
Hotel Diament

apr-media-1

APR jest spółką, która od lat dba o odpowiedni klimat muzyczny w obiektach handlowo-usługowych na terenie całej Polski oferując muzykę bez ZAiKS. Muzyka jest ważna dla Twoich klientów - pozwól nam zadbać o ich satysfakcję, a rezultaty będą widoczne od razu!

blank

KONTAKT

A P R sp. z o.o.

ul. Drozdów 4,
40-530 Katowice

T: +48 32 782 6462

biuro@aprmedia.pl

www.APRmedia.pl

blank

You have Successfully Subscribed!

blank

You have Successfully Subscribed!